O nama

Sveučilište u Rijeci
Filozofski fakultet u Rijeci

Adresa: Sveučilišna avenija 4, 51000 Rijeka
Republika Hrvatska
Tel. centrala: 051/265-600
Tel. ureda Dekana: 051/265-602
fax. 051/216-099

e-mail: dekanat@ffri.hr
Web: http://www.ffri.uniri.hr/

Matični broj: 3368491
OIB: 70505505759
Žiro račun IBAN: HR9123600001101536455


D E K A N I C A:
izv. prof. dr. sc. Ines Srdoč-Konestra – Tel. 051/ 265-604,  e-mail: konestra@ffri.hr


P R O D E K A N I:

prof. dr. sc. Alessandra Pokrajac-Bulian, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju – Tel. 051/ 265-759,  e-mail: pokrajac@ffri.hr

doc. dr. sc. Irena Vodopija-Krstanović, prodekanica za nastavu i studente – Tel. 051/ 265-630,  e-mail: ivodopija@ffri.hr

mr. sc. Gordan Đurović, v. pred., prodekan za opće poslove – Tel. 051/ 265-606,  e-mail: gdjurovic@ffri.hr


V O D I T E LJ I   U S T R O J B E N I H   J E D I N I C A:

Glavna tajnica: Violeta Čaval – Tel. 051/ 265-608, e-mail: violeta.caval@ffri.uniri.hr

Pravna savjetnica dekana: Julijana Grizelj-Sirotić – Tel. 051/ 265-609, e-mail: julijana@ffri.hr

Voditelj financijske službe: Božo Perić – Tel. 051/ 265-850, e-mail: bperic@ffri.hr

Voditeljica kadrovske službe: Rajka Kolić – Tel. 051/ 265-610, e-mail: rkolic@ffri.hr

Voditeljica službe za opće i druge poslove: Hermina Grbac - Tel. 051/265-618, e-mail: hgrbac@ffri.hr

Voditelj studentske službe: Jadran Godnić – Tel. 051/ 265-880, e-mail: jgodnic@ffri.hr

Voditeljica knjižnice: Gabrijela Štimac-Rajaković – Tel. 051/ 265-615, e-mail: gabi@ffri.hr

Voditelj ureda za projekte: Ivan Majnarić – Tel. 051/ 265-607, e-mail: ivan.majnaric@ffri.uniri.hr