In memoriam Daša Drndić

5. lipnja 2018. godine napustila nas je naša draga profesorica, kolegica i prijateljica, velika književnica, dr. sc. Daša Drndić koja je od 1999. godine do umirovljenja 2011. godine bila zaposlena na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, na Odsjeku za anglistiku. Predavala je predmete iz moderne britanske književnosti i kreativnoga pisanja i bila inspiracija nizu generacija naših studenata.

Naša draga Daša bila je nadasve otvorena, vesela, iskrena, uvijek spremna raspravljati, promišljati i iznositi svoje stavove. Nedostajat će nam susreti s njom, ali njezin duh uvijek će živjeti u njezinim djelima.

Komemoracija će se održati u srijedu 13. lipnja 2018. u 13 sati na Filozofskom fakultetu u Kampusu na Trsatu, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici F 107.