Vježba evakuacije iz zgrade Fakulteta

Sukladno zakonskim odredbama u petak, 15. lipnja 2018. godine s početkom u 9:30 sati održat će se vježba evakuacije djelatnika i studenata iz zgrade Fakulteta. Detalje o načinu i putovima evakuacije možete pronaći ovdje. Zborno mjesto izvan zgrade nalazi se na južnoj strani ispred bivšeg glavnog ulaza (koji će, s obzirom na to da se radi o evakuacijskom putu, biti otvoren kada vježba započne).

U provođenju vježbe pomoći će vatrogasna služba koja će doći s vatrogasnim vozilom, pratiti cijeli tijek provođenja vježbe te sastaviti zapisnik o provedbi. Planirani hodogram vježbe je:

- početak vježbe u 9:30 sati uzbunjivanjem protupožarnim alarmom (sirene);
- evakuacija djelatnika i studenata sukladno Planu uz koordinaciju i nadzor vatrogasaca;
- okupljanje evakuiranih na predviđenim mjestima i po potrebi opservacije vatrogasaca;
- prestanak uzbune i kraj vježbe.