REZULTATI DODATNIH PROVJERA – OBJAVA KONAČNIH RANG LISTA – UPISI U 1. GODINU PREDDIPLOMSKIH STUDIJA

Rezultati dodatnih provjera za preddiplomske studije psihologije, engleskoga jezika i književnosti, njemačkoga jezika i književnosti i talijanskoga jezika i književnosti bit će kandidatima vidljive u Nacionalnom informacijskom sustavu prijave na visoka učilišta (NISpVU).

Konačne rang-liste bit će objavljene 16. srpnja 2018. iza 16 sati, također unutar Nacionalnog informacijskog sustava prijave na visoka učilišta.

Za kandidate koji će ostvariti pravo upisa i dobiti upisni broj upisi na studije Filozofskoga fakulteta u Rijeci obavljat će se 18. i 19. srpnja 2018. od 11 do 13 sati. (više – Informacije o uvjetima upisa u 1. godinu redovnih preddiplomskih sveučilišnih studija ak. god. 2018./2019. (PDF)). Ako kandidat neće biti u mogućnosti osobno doći na upis kompletu upisnih dokumenata  potrebno je priložiti i punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika u kojem kandidat ovlašćuje drugu osobu da za njega obavi upis na Filozofskom fakultetu u Rijeci.