Poziv na 4. stručni skup projekta vršnjačkog mentoriranja „Kako 'čitati' lokalnu kulturnu i umjetničku baštinu?“

Centar za cjeloživotno obrazovanje Odsjeka za povijest umjetnosti, Filozofskog fakulteta u Rijeci, Građevinska tehnička škola Rijeka i Škola za primijenjenu umjetnost u Rijeci pozivaju Vas na 4. stručni skup projekta vršnjačkog mentoriranja „Kako 'čitati' lokalnu kulturnu i umjetničku baštinu?u ponedjeljak 21. siječnja 2019. u 9.30 sati.

Na skupu sudjeluju učenice Gimnazije Andrije Mohorovičića Rijeka: Ema Lulić i Ornela Turato; učenici Građevinske tehničke škole Rijeka: Antonia Plivelić, Barbara Rus, Sara Šulina i Pier Tenace; učenici Srednje škole Andrije Ljudevita Adamića Rijeka: Dean Dujmović i Karlo Pavlak; učenice Srednje škole Delnice: Ema Bukovac i Klaudia Mudrovčić; učenice Srednje škole Markantuna de Dominisa Rab: Sara Holjar, Dania Matahlija i Tina Pičuljan; učenice Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci: Karla Bego, Andrea Brozić, Mirta Ninić i Mia Strčić.

Učenike su, na teme iz kulturne baštine Rijeke i Primorsko-goranske županije, mentorirali studenti Diplomskog studija povijest umjetnosti, Filozofskog fakulteta u Rijeci: Emili Černeka, Dora Mrakovčić, Ivan Podnar, Irena Radoslav, Bruno Raguž, Mirna Šumberac, Katarina Zorko i Natalia Beg, mag. hist. art. U privitku možete naći detaljni program skupa.

Veselimo se vašem dolasku!