Prezentacija za studente - predstavljanje projekta Rijeka 2020

Pozivamo vas na predstavljanje projekta Rijeka 2020 – Europske prijestolnice kulture i programa zanimljivih studentskoj populaciji koje će se održati u četvrtak, 16. siječnja 2020. godine s početkom u 13 sati u predavaonici 006 zgrade Filozofskog fakulteta.

Važan dio prezentacije bit će i predstavljanje mogućnosti direktnog uključivanja studenata u volonterski program Rijeke 2020, posebice kroz program svečanog otvorenja koje će se održati 01. veljače 2020. godine.

Volonteri Rijeke 2020 će biti osobe koje će među prvima otvarati vrata novih zgrada, surađivati s međunarodnim umjetnicima, producentima i djelatnicima u kulturi, te time direktno doprinositi zajednici. Našim volonterima garantiramo nezaboravno iskustvo ali i nagrade.

Osim toga, volontiranjem u projektu Rijeke 2020 imat ćete priliku steći relevantno radno iskustvo u struci, usavršiti vještine te u neposrednom radu steći praktična znanja koja ćete moći navesti u životopisu i iskoristiti na budućem radnom mjestu.

Organizatori:
Odsjek za kulturalne studije