Obavijest o javnoj obrani teme doktorskog rada

15.05.2024.

Tena Pejčić, doktorandica Doktorskog studija Pedagogija na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, pokrenula je postupak prijave teme doktorske disertacije, pod radnim naslovom „Prediktori provedbe formativnog vrednovanja kod učitelja razredne nastave“.

Fakultetsko vijeće Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci na 7. sjednici u akademskoj godini 2023./2024. održanoj 25. travnja 2024. godine donijelo je Odluku o imenovanju Povjerenstva za ocjenu i javnu obranu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Siniša Kušić, predsjednik,
2. Doc. dr. sc. Nena Vukelić, članica,
3. Izv. prof. dr. sc. Sandra Kadum, Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, članica.

JAVNA OBRANA TEME DOKTORSKE DISERTACIJE
doktorandice Tene Pejčić

pod naslovom:
PREDIKTORI PROVEDBE FORMATIVNOG VREDNOVANJA KOD UČITELJA RAZREDNE NASTAVE
održat će se u
srijedu, 22. svibnja 2024. godine, u 12:00 sati
na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4,
u predavaonici 106.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani teme doktorske disertacije.