Tribina o kvaliteti ‘Iz studentske perspektive: zadovoljstvo studiranjem’

28.05.2024.
/ Vijesti /

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci održana je 7. svibnja 2024. treća Tribina o kvaliteti pod nazivom Iz studentske perspektive: zadovoljstvo studiranjem. Tribinu su suorganizirali Odbor za osiguravanje i unapređivanje kvalitete FFRI, Ured za akademsku podršku, Ured za karijere, Studentski zbor FFRI, studentske udruge/klubovi i studentski predstavnici FFRI (ARTeFACT, DRACO TARSATICUM, FURIJA, IDIOM, IKS, KLUB STUDENATA PEDAGOGIJE, PSIRIUS, SLANG te studentski predstavnici Odsjeka za germanistiku i Odsjeka za talijanistiku).

Tribina je pobudila veliki interes studenata i nastavnika te potakla argumentiranu raspravu koja je pratila sljedeća izlaganja:
Katarina Škrbić i Ana Sanković “Kako Studentski zbor i Odbor za kvalitetu utječu na zadovoljstvo studenata”
Karla Mikuličić i Frane Šercer „Nastavnički modul iz studentske perspektive“
Lorena Ćejić i Leon Žarković „Antička i srednjovjekovna Makedonija: terenska nastava i Erasmus+ stručna praksa“
Ema Čolaković i Lea Vidaković „Godinu dana od obnove USK-a Idiom – dosadašnja iskustva i ideje za budućnost“
Roberta Bajčić i Petra Šarić „ Predstavljanje diplomskog studija Cognitive Sciences: Cognition and the Mind“

Nakon izlaganja uslijedilo je druženje s uredima: voditeljicom Ureda za akademsku podršku dr. sc. Sandom Grudić Kvasić i voditeljicom Ureda za karijere Katarinom Vorkapić, prof. i univ. spec. iur.

Zahvaljujemo svim sudionicima Tribine i nastavljamo s organizacijom sljedećih Tribina o kvaliteti!