Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Sandre Arbule

29.05.2024.

Dr. sc. Sandra Arbula, pristupnica za izbor nastavnika na radno mjesto docenta iz znanstvenog područja interdisciplinarnih znanosti, polje kognitivne znanosti, održat će nastupno predavanje na temu Interakcija između metakognicije i mentalizacije. neuralna perspektiva tj. Interplay between metacognition and mentalizing: a neural perspective. Nastupno predavanje održat će se na engleskom jeziku.

Nastupno predavanje održati će se u hibridnom obliku u ponedjeljak 3. lipnja 2024. godine u 9,30 sati u predavaonici F-325 Filozofskoga fakulteta u Rijeci. Predavanje će se održati u prisutnosti Stručnog povjerenstva u sastavu:
1. doc. dr. sc. Iva Žurić Jakovina, predsjednica,
2. izv. prof. dr. sc. Toma Strle, član,
3. doc. dr. sc. Josip Hrgović, član
i pred studentima prve godine sveučilišnog diplomskog studija kognitivne znanosti: kognicija i um (Masters in Cognitive Sciences: Cognition and the Mind)  Filozofskoga fakulteta u Rijeci.