Obavijest o održavanju (javne) obrane teme doktorske disertacije

05.09.2024.

U petak 13. rujna 2024. g. s početkom u 11.00 sati održat će se online obrana teme doktorske disertacije:

Uloga matematičke anksioznosti u procesu rješavanja matematičkih problemskih zadataka: značaj metakognitivnih, motivacijskih i emocionalnih čimbenika

studentice  Dore Korać

pred stručnim Povjerenstvom za ocjenu i obranu teme doktorske disertacije:
1. prof. dr. sc. Svjetlana Kolić-Vehovec (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), predsjednica,
2. prof. dr. sc. Igor Bajšanski (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), član,
3. izv. prof. dr. sc. Nina Pavlin Bernardić (Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet), članica.

Mentorica: izv. prof. dr. sc. Barbara Rončević Zubković

Online obrana teme doktorske disertacije bit će održana putem platforme Zoom.
    Poveznica/link za pristup obrani teme doktorske

Molimo sve zainteresirane da online obrani teme doktorske disertacije pristupe putem gore navedene poveznice/linka nekoliko minuta prije početka obrane. Nakon što online obrana započne, naknadno uključenje sudionika više neće biti moguće, kako bismo izbjegli ometanje tijeka obrane teme doktorske disertacije.