U Mjesecu hrvatske knjige pozivamo vas na predstavljanje Rječnika velikoga i maloga početnog slova

14.10.2022.
/ Vijesti /

U Mjesecu hrvatske knjige Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje, Podružnica u Rijeci i Filozofski fakultet u Rijeci imaju čast pozvati vas na predstavljanje Rječnika velikoga i maloga početnog slova u izdanju Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje, koje će se održati u ponedjeljak, 17. listopada 2022. u 13:30 sati na Filozofskome fakultetu u Rijeci – u prostoriji 006.

Rječnik je osmišljen kao priručnik kojim će se koristiti govornici hrvatskoga jezika koji imaju dvojba u pisanju početnoga slova: lektori, učitelji, profesori, nastavnici, učenici, studenti, prevoditelji, novinari te širok krug korisnika u pisanoj poslovnoj i službenoj komunikaciji.