28.10.2022.
/ Vijesti /

U Narodnim novinama (125/22) od 26. listopada 2022. objavljen je Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje, znanost i tehnološki razvoj. Tekst poziva možete pronaći na sljedećoj poveznici https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8346206.html.

Kandidate za članove Nacionalnog vijeća iz reda redovitih profesora i redovitih profesora u trajnom izboru predlažu Rektorski zbor Republike Hrvatske, sveučilišta, fakulteti i umjetničke akademije. Kandidate za članove Nacionalnog vijeća iz reda profesora stručnog studija i profesora stručnog studija u trajnom izboru predlaže Zbor veleučilišta Republike Hrvatske.

Prijedlozi kandidata za članove Nacionalnog vijeća podnose se Ministarstvu znanosti i obrazovanja u tiskanom obliku do 28. studenoga 2022. godine sukladno uvjetima Poziva.