Događanje

Poziv na predavanje „Lekcije iz Finske“

04.04.2023.

— 17:00

h

_Predavanje

• FFRI

Alumni klub FFRI poziva vas na predavanje „Lekcije iz Finske“  koje će se održati u utorak 4. travnja 2023. u 15:15 sati, u učionici 138 na Filozofskom fakultet u Rijeci.

Već dulji niz godina, Finska je u samom vrhu po pitanju kvalitete obrazovanja. Na pitanje u čemu je tajna njihovog uspjeha, odgovor će pokušati dati Deni Kirinčić, alumni Odsjeka za pedagogiju i Odsjeka za anglistiku i nastavnik engleskog jezika u Prvoj riječkoj hrvatskoj gimnaziji. Deni je svoju stručnu praksu kao student, a zatim i svoje job shadowing iskustvo kao nastavnik, odradio upravo u Finskoj. Deni će također govoriti i o tome koliko je za profesionalni rast i razvoj važno stjecati različita praktična iskustva te izlaziti iz zone komfora.

Ako vas zanima kako jedan tipičan školski dan izgleda u hrvatskoj i finskoj srednjoj školi te s kakvim se izazovima u učionicama nose hrvatski i finski nastavnici, dođite poslušati „Lekcije iz Finske“. Informaciju o predavanju slobodno proslijedite svim zainteresiranima.

Veselimo se vašem dolasku!

Alumni klub FFRI

Podijeli događanje na