Događanje

Predavanje ‘Održivi razvoj zajednice i razvoj civilnog društva’

27.02.2023.

— 14:15

h

_Predavanje

• FFRI

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na predavanje Održivi razvoj zajednice i razvoj civilnog društva, koje će se održati u ponedjeljak, 27. veljače, u prostoriji F-106 Filozofskog fakulteta u Rijeci s početkom u 13:15 sati! Održat će ga gostujući predavači iz Udruge Urbani separe čije je djelovanje usmjereno na održivi razvoj, aktivno građanstvo i vještine neformalnog obrazovanja – organizacijske i komunikacijske vještine djece i mladih.

Predavanje će se održati u okviru projekta Povijest, povijest umjetnosti, talijanistika, germanistika – razvoj, unapređenje i implementacija stručne prakse (PerPeTuUm aGile), financiranog bespovratnim sredstvima u sklopu natječaja Europskog socijalnog fonda (ESF) i Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Podijeli događanje na