Obavijest o javnoj obrani doktorske disertacije doktorandice Zenaide Karavdić

12.04.2023.
/ Vijesti /

Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Zenaide Karavdić pod naslovom „Slavenski genitiv u Bosni i Hercegovini – suvremeno stanje i razvitak“ (mentorica: dr. sc. Jasna Vince; sumentorica: prof. emeritus Diana Stolac) održat će se u petak, 12. svibnja 2023. godine u 12 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici F-205.

Javnu obranu doktorske disertacije ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. prof. dr. sc. Sanja Zubčić, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet, Hrvatska (predsjednica)
2. izv. prof. dr. sc. Anastazija Vlastelić, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet, Hrvatska (članica)
3. prof. dr. sc. Lejla Nakaš, Sveučilište u Sarajevu, Filozofski fakultet, Bosna i Hercegovina (članica)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.