Peti međunarodni sastanak Erasmus+ projekta TEAM

02.03.2023.
/ Vijesti / /

Članice projektnog tima s Filozofskog fakulteta u Rijeci Sandra Jukić, Tihana Kraš i Zvjezdana Vrzić 1. i 2. ožujka 2023. sudjeluju na petom međunarodnom sastanku Erasmus+ projekta TEAM (Teacher Education About Multilingualism) na Sveučilištu Bar-Ilan u Tel Avivu u Izraelu. Na sastanku sudjeluju i predstavnici preostalih osam partnerskih institucija iz sedam zemalja (Grčka, Italija, Izrael, Njemačka, Poljska, Španjolska i Ujedinjeno Kraljevstvo). Projekt TEAM strateško je partnerstvo za visoko obrazovanje Europske unije, kojem je cilj razviti resurse za edukaciju budućih nastavnika razredne i predmetne nastave o višejezičnosti kako bi mogli bolje pristupiti jezičnoj i kulturnoj raznolikosti u razredu te bolje udovoljiti potrebama učenika-doseljenika i pospješiti njihovu integraciju u društvo.