Događanje

Obilježavanje Svjetskoga dana učitelja – 5. listopada 2023.

05.10.2023.

— 19:30

h

_Radionica, Tribina

• FFRI

Alumni klub Filozofskoga fakulteta u Rijeci i Centar za obrazovanje nastavnika Filozofskoga fakulteta u Rijeci pozivaju Vas na sudjelovanje u obilježavanju Svjetskoga dana učitelja koje će se održati 5. listopada 2023. godine na Filozofskome fakultetu u Rijeci.

Program započinje u 16:00 sati okruglim stolom na temu “Je li rad učitelja prepoznat i cijenjen u društvu?” (učionica F-139, I. kat), a nastavlja se u 18:00 sati radionicom “Igra i kreativnost u učionici” (F-402, IV. kat).

Cilj obilježavanja Svjetskoga dana učitelja jest potaknuti dijalog o društvenom statusu učitelja, stoga pozivamo sve dionike obrazovnog sustava zainteresirane da nam se na dan koji je u globalnom kontekstu posvećen učiteljskom zanimanju kao jednom od ključnih čimbenika za razvoj cjelokupnoga društva, pridruže u raspravi o ovoj temi.

Više informacija o programu dostupno je na poveznici.

Podijeli događanje na