Događanje

Planinarski izleti do kraja 2022.

27.11.2022.

— 26.12.2022.

• Rijeka

Nakon izleta na početku akademske godine, Filozofski fakultet u Rijeci nastavlja suradnju s Odsjekom INDEX Planinarskog društva Kamenjak Rijeka.

Ovom suradnjom nastoji se promovirati planinarenje kao sportsko – rekreativnu aktivnost među studentima i djelatnicima Fakulteta te se na određene izlete mogu prijaviti i oni koji nisu članovi planinarskog društva.

Svi zainteresirani za redovito planinarenje također se mogu učlaniti u Kamenjakov Odsjek INDEX (uplata članarina za 2023. moguća je već sada).

Više informacija dostupno je na www.pd-kamenjak.hr

IZLETI

• 11. 2022. Poklon – Banina – Pečnik – Opatija
  • 18. 12. 2022. Kastavska šetnica
  • 26. 12. 2022. Izlet u nepoznato

Više o izletima dostupno je na www.pd-kamenjak.hr/izleti

26. 12. 2022. PLANINARSKI IZLET U NEPOZNATO

Vrijeme i mjesto polaska: 9:00 sati,  Delta – autobusno stajalište, linija 12 za Čavle

Težina: Lagana staza

Trajanje: do 5 sati

Opis: Izlet iznenađenja. Nepoznato kretanje.

Cijena: Karta za autobusnu zonu 2

Prijave: pdkamenjak@gmail.com (uz napomenu da ste student ili djelatnik Fakulteta)

Oprema: Osnovna planinarska oprema u skladu s  vremenskim uvjetima (gojzerice ili jače tenisice, slojevita odjeća, jakna, kapa, rukavice). Voda i hrana iz ruksaka.

Vodiči: Nepoznati

Napomena: Svaki sudionik izleta dužan je brinuti o vlastitoj sigurnosti i sigurnosti ostalih sudionika te se pridržavati uputa vodiča.

Podijeli događanje na