Događanje

h

_Predstavljanje knjige

• FFRI

Odsjek za talijanistiku i Katedra za translatologiju imaju čast pozvati vas na predstavljanje prijevoda na hrvatski jezik djela „Calderón“ i „Svinjac“ Piera Paola Pasolinija u četvrtak 25. svibnja 2023. u 13 sati u predavaonici F-501. O djelu i prijevodu govorit će njegov prevoditelj doc. dr. sc. Valter Milovan sa Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli.

Svi ste dobrodošli!

Il Dipartimento di Italianistica e la Cattedra di scienze della traduzione hanno il piacere di invitarvi alla presentazione della traduzione in lingua croata delle opere “Calderón” e “Porcile” di Pier Paolo Pasolini, che si terrà giovedì 25 maggio 2023 alle 13:00 nell’aula F-501. Presenterà l’opera l’autore della sua traduzione, doc. dr. sc. Valter Milovan dell’Università Juraj Dobrila di Pola.

Siete tutti benvenuti!

Podijeli događanje na