Događanje

Poziv na tribinu „Dinamični karijerni putevi nakon stečene diplome na Filozofskom fakultetu u Rijeci“

11.05.2023.

— 18:00

h

_Tribina

• FFRI

Alumni klub FFRI i Ured za karijere FFRI pozivaju vas na tribinu „Dinamični karijerni putevi nakon stečene diplome na Filozofskom fakultetu u Rijeci koja će se održati 11. svibnja 2023. u 16:00 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci u dvorani Radmile Matejčić (F-207, II. kat) u okviru tjedna obilježavanja 25. godišnjice Filozofskoga fakulteta.

Cilj je tribine okupiti alumne našega fakulteta s različitih odsjeka, čuti više o njihovim dinamičnim i uspješnim karijernim pričama te saznati jesu li i u kojoj mjeri studiji na Filozofskom fakultetu u Rijeci oblikovali njihove karijerne odluke i puteve.

Na tribini sudjeluju:

• MILA ČULJAK, alumna Odsjeka za kroatistiku / majka, umjetnica i plesna pedagoginja
  • IVAN PEŠUT, alumni Odsjeka za germanistiku i Odsjeka za informatiku / profesionalni studijski glazbenik, autor, producent i live-performer
  • ANA SMOKROVIĆ, alumna Odsjeka za kulturologiju i Odsjeka za filozofiju / svestrana uzgajivačica povrća po organskim principima
  • LORENA ZEC, alumna Odsjeka za psihologiju / feministička psihologinja i zagovaračica sustavnih promjena

Tribinu moderira:

• VLADIVOJ LISICA, alumni Odsjeka za anglistiku i Odsjeka za informatiku / projektni menadžer, kvizaš i SF entuzijast

Više informacija dostupno je na društvenim mrežama Alumni kluba FFRI (Facebook i Instagram).

Veselimo se dinamičnoj raspravi i vašem dolasku u što većem broju!

S poštovanjem, Alumni klub FFRI i Ured za karijere FFRI

Podijeli događanje na