Događanje

Predavanje dr. sc. Ane Peraice o digitalnoj i post-digitalnoj umjetnosti fotografije

14.04.2023.

— 16:00

h

_Predavanje

• FFRI

Katedra za estetiku pri Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta, u suradnji sa Centrom za inovativne medije pri Akademiji primjenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na dva predavanja o aktualnim zbivanjima u području digitalnih – društvenih medija, etici i estetici u ‘post-digitalnom’ vremenu.

Predavanja će održati dr.sc. Ana Peraica koja će 14. travnja u 12 sati na Akademiji primijenjenih umjetnosti (soba 210 / 3 kat) predstaviti svoju novu knjigu Kultura selfija, a u 14:15 sati istog dana na Filozofskom fakultetu (soba 401 / 4 kat) održati predavanje pod nazivom Što možemo znati o objektima u post-digitalnoj fotografiji?

Oba predavanja organizirana su unutar UNIRI projekta ‘Estetski, etički i ontološki izazovi postdigitalne umjetnosti’ ili skraćeno AesthEtic.

Podijeli događanje na