Događanje

h

_Predavanje

• FFRI

Pozivamo Vas na predavanje i radionice Aktivnosti doprinosa zajednici kroz pružanje socijalnih usluga, koje će se 18. siječnja 2024. od 13:15 do 15:00 sati održati na Filozofskome fakultetu u Rijeci u prostoriji F-138.

Predavanje će održati Sanja Škorić, Antonija Nikolić i Antonia Katić iz  Društva Naša djeca Opatija, a uključivat će sljedeće cjeline:

• teorijski dio tijekom kojeg će biti predstavljene aktivnosti i rad udruge kao i mogućnost volontiranja i odrađivanja stručne prakse za studente/ice
  • interaktivne radionice (rad s djecom s teškoćama, aktivnosti poticanja senzorne integracije, senzoričko pripovijedanje).

Sve zainteresirane ljubazno molimo da svoje sudjelovanje potvrde na mail karijere@ffri.uniri.hr, najkasnije do 16. siječnja 2024.

Veselimo se Vašem dolasku!

Podijeli događanje na