Događanje

Odsjek za kulturalne studije Vas poziva na projekciju filma ‘Street Heroines’ i tribinu o Street Artu

07.05.2024.

h

_Tribina

• Rijeka

Utorak (7. svibnja; 19:00 sati; klub Palach).

Projekcija dokumentarnog filma Street Heroines i tribina na kojoj sudjeluju Vedran Štimac, Eric Ušić i Natalija Majsova, a moderira Vjeran Pavlaković.

Film i razgovor posvećeni su društveno-političkoj ulozi murala i angažiranoj umjetnosti, a održavaju se u sklopu izrade murala i radionice Vedrana Štimca (Polite BastART) na Odsjeku za kulturalne studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, koja će trajati od 7. do 9. svibnja 2024. povodom 20. godina od osnivanja Odsjeka za kulturalne studije. Tim povodom bit će upriličeno otvaranje i predstavljanje murala na 8. katu Filozofskog fakulteta u Rijeci (Odsjek za kulturalne studije) u četvrtak, 9. svibnja.

Podijeli događanje na