Događanje

h

_Predavanje

• FFRI

Poštovane studentice i studenti, nastavnice i nastavnici,

Grad Rijeka i Ured za karijere Filozofskoga fakulteta vas sa zadovoljstvom pozivaju na predavanje Projekti Odsjeka za odgoj, obrazovanje i mlade Grada Rijeke – kako mogu participirati?, koje će se održati u četvrtak 30. studenoga 2023. od 13:15 do 14:15 sati u prostoriji F-138.

Tijekom predavanja moći ćete više saznati o aktivnostima kojima Grad Rijeka nastoji unaprijediti kvalitetu života svojih mladih sugrađana te na koji način se i vi u njih možete uključiti. Poseban naglasak bit će na sljedećim temama:

• Stipendije Grada Rijeke
  • Rad kao pomoćnik u nastavi
  • Program za mlade Grada Rijeke
  • Suradnja Grada Rijeke i Filozofskoga fakulteta – mogućnosti stručne prakse za studente i studentice.

O navedenom će govoriti Marija Japundža Broznić i Lucija Kero iz Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje, kulturu, sport i mlade, Odsjeka za odgoj, obrazovanje i mlade Grada Rijeke.

Sve zainteresirane ljubazno molimo da svoje sudjelovanje na predavanju potvrde na karijere@ffri.uniri.hr, najkasnije do srijede 29. studenoga 2023.

Veselimo se vašem dolasku!

Podijeli događanje na