Događanje

Radionica ‘Kako malim koracima doći do velikog cilja – zaposliti se i ostvariti svoju karijeru’

28.03.2024.

— 14:15

h

_Radionica

• FFRI

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na radionicu Kako malim koracima doći do velikog cilja – zaposliti se i ostvariti svoju karijeru.

Tijekom radionice moći ćete naučiti:

• kako na najbolji način tražiti posao i ostvariti kontakte
  • što je sve neophodno za kvalitetan životopis te kako se istaknuti u odnosu na druge kandidate
  • na što je potrebno obratiti pozornost prilikom prijave na natječaj za posao
  • kako se pripremiti za razgovor za posao
  • na koji način se predstaviti poslodavcu na razgovoru za posao, prezentirati svoje vještine i znanja
  • koja su najčešća pitanja na razgovoru
  • koje su najčešće pogreške prilikom prijave na natječaj i tijekom razgovora za posao
  • koja su pravila odijevanja prilikom razgovora za posao.

Radionicu će održati Lorena Basara Zupčić, pravnica i sveučilišna specijalistica kriminalističkog istraživanja, tajnica u osnovnoj školi te predavačica.

Radionica će se održati na Filozofskome fakultetu u Rijeci u prostoriji F-138 na 1. katu, 28. ožujka 2024. od 13:15 do 14:15 sati.

Prijave najkasnije do 27. ožujka 2024. na: https://forms.gle/XRSiFzahpDM3ddib9.

Veselimo se Vašem dolasku!

Podijeli događanje na