Događanje

Radionica Kako prestati prokrastinirati (odgađati obaveze)?

13.01.2023.

— 14:30

h

_Radionica

• FFRI

Drage studentice i studenti,

zadovoljstvo nam je pozvati vas na radionicu Kako prestati prokrastinirati (odgađati obaveze)?, koja će se održati u petak, 13. siječnja u prostoriji F-301 s početkom u 13:00 sati.

Prijaviti se možete putem e-maila: akademska.podrska@ffri.uniri.hr

Radi se o posljednjoj radionici u zimskom semestru koju Ured za akademsku podršku organizira u suradnji s Odsjekom za psihologiju kako bi se studenticama i studentima pružila pomoć i podrška u suočavanju s akademskim i osobnim poteškoćama. Radionicu su osmislile i provode dvije bivše prokrastinatorice, odnosno studentice druge godine diplomskog studija psihologije, pod mentorstvom nastavnica s Odsjeka.

👉 Neka vaša novogodišnja odluka bude prestati odgađati obaveze te se prijavite na ovu svima izuzetno korisnu radionicu!

Podijeli događanje na