Događanje

RADIONICA ZA STUDENTE„ŠTO KAD NEMAŠ VREMENA ZA GUBLJENJE VREMENA?“

09.12.2022.

— 14:30

h

_Radionica

• FFRI

Ured za akademsku podršku FFRI-a, u suradnji s Odsjekom za psihologiju, organizira ciklus radionica za studente FFRI-a kako bi im pružili pomoć i podršku u suočavanju s akademskim, ali i osobnim poteškoćama u svakodnevnom funkcioniranju. Radionice su osmislili i provode studenti i studentice druge godine diplomskog studija psihologije, pod mentorstvom nastavnica s Odsjeka.

Prva od radionica u zimskom ciklusu pod nazivom „ŠTO KAD NEMAŠ VREMENA ZA GUBLJENJE VREMENA?“ održava se već ovaj petak, 9.12.2022., od 13:00h – 14:30h, u predavaonici F-302.

Broj sudionika na radionici je ograničen.

Prijave putem e-maila:  akademska.podrska@ffri.uniri.hr

„ŠTO KAD NEMAŠ VREMENA ZA GUBLJENJE VREMENA?“

Zaredali su ti se kolokviji, ispiti i ocjenski zadaci? Prijatelji te zovu u đir, a ti moraš učiti? Ako ti organizacija vremena nije jača strana, ova radionica je upravo za tebe!

Nakon završetka radionice, naučit ćeš kako učinkovito rasporediti svoje vrijeme i posložiti prioritete. Dobra organizacija je pola posla – pridruži nam se i olakšaj si studiranje!

Podijeli događanje na