Događanje

Susret Odsjeka za talijanistiku s delegacijom AFIM-a i dodjela nagrada “Guido Brazzoduro” studentima

02.11.2023.

— 12:30

h

_Predavanje

• FFRI

Dana 2. studenog 2023. godine u 11:30 u predavaonici F-403 Odsjek za talijanistiku ugostit će delegaciju AFIM-a (Associazione Fiumani Italiani nel Mondo) koja će studentima i nastavnicima Odsjeka predstaviti svoje aktivnosti i publikacije.
Ovom će prilikom AFIM dodijeliti tri nagrade (Nagrada “Guido Brazzoduro”) za najbolje završne i diplomske radove studentima talijanistike čije su teme radova povezane s talijanskim jezikom, kulturom i književnošću Hrvatskog primorja.

Il Dipartimento di Italianistica ospiterà la delegazione dell’AFIM giovedì 2 novembre 2023 alle ore 11:30, nell’aula F-403. In questa occasione l’AFIM presenterà le proprie attività e pubblicazioni agli studenti e ai docenti del Dipartimento.
Verranno inoltre assegnati tre premi (Premio “Guido Brazzoduro”) per le migliori tesi triennali e magistrali agli studenti di italianistica i cui temi vertono su questioni legate alla lingua, alla cultura e alla letteratura italiana dell’area quarnerina.

Podijeli događanje na