Filozofski fakultet u Rijeci predstavljen istarskim maturantima na 1. Sajmu karijera u Poreču

09.11.2022.

Uz brojne javne i privatne visokoobrazovne ustanove, na 1. Sajmu karijera u Poreču maturantima istarskih srednjih škola u utorak, 8. studenog predstavljen je Filozofski fakultet u Rijeci.

Izravnom komunikacijom na info-punktu te usmenom prezentacijom učenike se nastojalo informirati o studijskim programima Filozofskog fakulteta u Rijeci te mogućnostima koje se studentima pružaju na sveučilišnom Kampusu, odnosno riječkom Sveučilištu.

U promociji Fakulteta sudjelovali su dekan prof. dr. sc. Aleksandar Mijatović te voditeljice Ureda za akademsku podršku i Ureda za karijere.

Sajam karijera u Poreču organiziran je u suradnji Grada Poreča sa Srednjom školom Mate Balota Poreč, Turističko-ugostiteljskom školom Antona Štifanića Poreč i Klubom mladih Poreč.

Hvala organizatorima na pozivu i prilici da Fakultet predstavimo istarskim maturantima!