Izlet u zaleđe Rijeke povodom početka akademske godine

10.10.2022.

U suradnji Filozofskog fakulteta s Odsjekom INDEX Planinarskog društva “Kamenjak Rijeka” povodom početka nove akademske godine u subotu, 8. listopada, za studente, nastavno i nenastavno osoblje te alumne organiziran je planinarski izlet. Uputivši se s Kampusa prema Orehovici, Putem mlikarice prema grabenu Rebar i sv. Ani, više od 80 sudionika uživalo je u prirodi riječkog zaleđa i prekrasnim pogledima na Gorski kotar, grobničke Alpe, sveučilišni Kampus, Rijeku i cijeli Kvarnerski zaljev. Izlet organiziran u sklopu Orijentacijskog programa za brucoše koji je koordinirao Ured za akademsku podršku, bio je prilika za bolje upoznavanje i druženje u neformalnom okruženju. Hvala PD “Kamenjak Rijeka”, a posebice vodiču Kruni Topolskom i pomoćnom vodiču Žaklini Šupici, na prekrasnom danu u prirodi!