Izložba „Umjetnička fotografija danas. Rakurs kao diskurs“

02.11.2023.

Katedra za povijest i teoriju moderne i suvremene umjetnosti pri Odsjeku za povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta u Rijeci NAJAVLJUJE DOGAĐANJE I POZIVA NA IZLOŽBU FOTOGRAFIJA.

Izložba konceptualne fotografije, nastala u sklopu znanstveno umjetničkog projekta Sveučilišta u Rijeci: „Umjetnička fotografija danas. Rakurs kao diskurs“ biti će predstavljena od 8. (otvaranje u 19h) do 15. studenog u riječkoj Galeriji Principij, od 16. studenog do 28. prosinca na Filozofskom fakultetu u Rijeci uz prostorije dekanata cjelodnevno.

Autori fotografija studenti su s Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci, Filozofskog fakulteta u Rijeci s Odsjeka za povijest umjetnosti, Umjetničke akademije u Splitu s Odsjeka za film i video i Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku s Odsjeka za vizualnu i medijsku umjetnost.