Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Nadje Čekolj

11.12.2023.

Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Nadje Čekolj pod naslovom: Uloga školskih volonterskih programa u razvoju obilježja građanina održivosti – studija slučaja (mentorica prof. dr. sc. Bojana Ćulum Ilić, komentorica: izv. prof. dr. sc. Marija Brajdić Vuković) održat će se u ponedjeljak 18. prosinca 2023. godine u 11:00 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici 006.

Fakultetsko vijeće Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci na 2. sjednici u akademskoj godini 2023./2024. održanoj 23. studenog 2023. godine donijelo je Odluku o imenovanju Povjerenstva za obranu doktorske disertacije u sastavu:
1. Prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica,
2. Prof. dr. sc. Nena Rončević, članica,
3. dr. sc. Branko Ančić, viši znanstveni suradnik, Institut za društvena istraživanja, Zagreb, vanjski član.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.