Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Sani Ćavar

02.11.2023.

Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Sani Ćavar pod naslovom Povezanost odgojno-obrazovnih filozofija srednjoškolskih nastavnika s nastavnim strategijama za poticanje socijalne kompetencije učenika (mentor izv. prof. dr. sc. Siniša Kušić) održat će se u petak 10. studenog 2023. godine u 12:00 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici 138.

Fakultetsko vijeće Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci na 9. sjednici u akademskoj godini 2022./2023. održanoj 29. lipnja 2023. godine donijelo je Odluku o imenovanju Povjerenstva za obranu doktorske disertacije u sastavu:
1. Prof. dr. sc. Anita Zovko, predsjednica,
2. Prof. dr. sc. Sofija Vrcelj, članica,
3. Izv. prof. dr. sc. Tonća Jukić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu, članica.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani teme doktorske disertacije.