Javna obrana doktorskog rada doktorandice Valentine Martan

14.07.2022.
/ Vijesti /

Javna obrana doktorskog rada doktorandice Valentine Martan pod naslovom: “Kompetencije učitelja za poučavanje učenika s disleksijom” (mentorica izv. prof. dr. sc. Sanja Skočić Mihić UFRi i izv. prof. dr. sc. Renata Čepić UFRi) održat će se u petak, 22. srpnja 2022. godine u 13:00 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici 206.

Fakultetsko vijeće Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci na 6. sjednici u akademskoj godini 2021./2022. održanoj od 31. ožujka do 1. travnja 2022. godine donijelo je Odluku o imenovanju Povjerenstva za obranu doktorskog rada u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Siniša Kušić, predsjednik,
  2. Izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić, član,
  3. Prof. dr. sc. Mirjana Lenček, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, članica.

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.