Javna obrana teme doktorske disertacije Davora Vukelića

11.12.2023.

Javna obrana teme doktorske disertacije doktoranda Davora Vukelića pod naslovom Prediktori stereotipnih i simboličkih uvjerenja učitelja o poučavanju učenika s ADHD-om održat će se u utorak 19. prosinca 2023. godine u 13:30 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici F-206.

Javnu obranu teme doktorskog rada ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:
1. izv. prof. dr. sc. Siniša Kušić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, predsjednik
2. izv. prof. dr. sc. Darko Lončarić, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci, član
3. prof. dr. sc. Ivana Batarelo Kokić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Splitu, vanjska članica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani teme doktorske disertacije. Obrani je moguće prisustvovati i putem poveznice.