Javna obrana teme doktorske disertacije studentice Ane Žulec

15.03.2023.

U srijedu, 22. ožujka 2023. g. s početkom u 17:00 sati  održat će se online obrana teme doktorske disertacije: “Korištenje Instagrama i zadovoljstvo izgledom kod adolescentica” Ane Žulec, studentice Poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija iz psihologije.

Javna obrana bit će održana pred stručnim Povjerenstvom za ocjenu i obranu teme doktorske disertacije:

1. prof. dr. sc. Alessandra Pokrajac-Bulian (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), predsjednica
  2. prof. dr. sc. Sanja Smojver-Ažić (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), članica
  3. izv. prof. dr. sc. Miranda Novak (Sveučilište u Zagrebu, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet), članica

Mentorica: izv. prof. dr. sc. Tamara Martinac Dorčić
Komentorica: izv. prof. dr. sc. Marina Merkaš (Hrvatsko katoličko sveučilište, Odjel za psihologiju)

Online obrana teme doktorske disertacije bit će održana putem platforme Zoom

Molimo sve zainteresirane da online obrani teme doktorske disertacije pristupe putem gore navedene poveznice/linka nekoliko minuta prije početka obrane.

Nakon što online obrana započne, naknadno uključenje sudionika više neće biti moguće kako bismo izbjegli ometanje tijeka obrane teme doktorske disertacije.