Javna obrana teme doktorske disertacije studentice Ene Stevović Havaić

03.07.2023.

Javna obrana teme doktorskog rada doktorandice Ene Stevović Havaić pod naslovom:  „Perspektiva srednjoškolskih učenika o pozitivnim interpersonalnim odnosima učenika i nastavnika unutar i izvan razrednog okruženja.“ održat će se u utorak 11. srpnja 2023. godine u 12:00 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici F-301.

Javnu obranu teme doktorskog rada ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Siniša Kušić, Odsjek za pedagogiju, Filozofski fakultet u Rijeci, predsjednik
2. izv. prof. dr. sc. Marija Brajdić Vuković, Institut za društvena istraživanja u Zagrebu, članica
3. prof. dr. sc. Mira Klarin, Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru, vanjska članica

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani teme doktorske disertacije.