Javna obrana teme doktorske disertacije studentice Gorane Birovljević

02.05.2023.

U utorak, 9. svibnja 2023. godine s početkom u 16:00 sati održat će se online obrana teme doktorske disertacije:

“Uloga ugleda, ponosa i socijalnog ranga u razvoju socijalne anksioznosti”

studentice Gorane Birovljević, pred stručnim Povjerenstvom za ocjenu i obranu teme doktorske disertacije:

1.    izv. prof. dr. sc. Asmir Gračanin (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), predsjednik
2.    prof. dr. sc. Igor Kardum (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet), član
3.    prof. dr. sc. Anita Vulić-Prtorić (Sveučilište u Zadru, Odjel za psihologiju), članica

Mentorica: prof. dr. sc. Ivanka Živčić-Bećirević

Online obrana teme doktorske disertacije bit će održana putem platforme Zoom.

Molimo sve zainteresirane da online obrani teme doktorske disertacije pristupe putem gore navedene poveznice nekoliko minuta prije početka obrane. Nakon što online obrana započne, naknadno uključenje sudionika više neće biti moguće kako bismo izbjegli ometanje tijeka obrane teme doktorske disertacije.