Međunarodni sastanak i diseminacijski događaj Erasmus+ projekta UPSKILLS

31.05.2023.
/ Vijesti / /

Članice projektnog tima s Filozofskog fakulteta u Rijeci Sandra Jukić, Tihana Kraš i Martina Podboj su 29. i 30. svibnja 2023. sudjelovale na trećem međunarodnom sastanku i četvrtom diseminacijskom događaju Erasmus+ projekta UPgrading the SKIlls of Linguistics and Language Students (UPSKILLS) na Sveučilištu u Malti u Valletti na Malti. Na sastanku i događaju sudjelovali su i predstavnici preostalih sedam partnerskih institucija iz šest zemalja (Austrija, Italija, Malta, Nizozemska, Srbija, Švicarska). UPSKILLS je trogodišnje strateško partnerstvo za visoko obrazovanje Europske unije čiji je cilj razviti javno dostupne nastavne materijale i smjernice za poučavanje koje će se moći integrirati u nove ili postojeće studijske programe kako bi se povećala zapošljivost studenata jezika i(li) lingvistike te ih se bolje pripremilo za suvremene poslove u znanosti i gospodarstvu.