OBAVIJEST O JAVNOJ OBRANI DOKTORSKE DISERTACIJE DOKTORANDICE SAMANTE MILOTIĆ BANČIĆ

01.12.2022.
/ Vijesti /

Javna obrana doktorske disertacije doktorandice Samante Milotić Bančić pod naslovom „Jezične interferencije u Grškovićevu zborniku“ (mentor: akademik Milan Mihaljević; sumentorica: prof. dr. sc. Sanja Zubčić) održat će se u petak, 9. prosinca 2022. godine u 11 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci, Sveučilišna avenija 4, u predavaonici 902.

Javnu obranu doktorske disertacije ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. dr. sc. Sandra Požar, Staroslavenski institut, Zagreb, Hrvatska (predsjednica)
2. akademkinja Silvana Vranić, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet, Hrvatska (članica)
3. prof. dr. sc. Lina Pliško, Filozofski fakultet Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Hrvatska (članica)

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju javnoj obrani doktorske disertacije.