Održana radionica Od Filozofskog fakulteta u Rijeci do karijere u novim zanimanjima: IT, HR, Data Research i Business Development

01.06.2022.
/ Vijesti /

26. svibnja 2022. godine održana je radionica Od Filozofskog fakulteta u Rijeci do karijere u novim zanimanjima: IT, HR, Data Research i Business Development na kojoj su se studenti imali prilike pobliže upoznati sa zanimanjima budućnosti u područjima IT-ja, ljudskih resursa, istraživanja podataka te razvoja poslovanja. Gospođa Ana Šeničnjak, voditeljica ljudskih resursa tvrtke ch-aviation studentima je, između ostaloga, ukazala i na prednosti koje im Filozofski fakultet pruža u odnosu na ostale fakultete kada je riječ o zahtjevima tržišta rada. Očekivano, studenti su najveći interes pokazali za otvorenim radnim mjestima u kompaniji ch-aviation te mogućnostima karijere u spomenutim zanimanjima.