Održana Tribina o kvaliteti ‘Iz studentske perspektive: studenti i pravilnici’

08.02.2024.
/ Vijesti /

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci uspješno je 19. siječnja 2024. održana druga Tribina o kvaliteti pod nazivom Iz studentske perspektive: studenti i pravilnici. Tribinu su suorganiziraliOdbor za osiguravanje i unapređivanje kvalitete FFRI-a, Ured za karijere, Ured za akademsku podršku, Studentski zbor FFRI-a, studentske udruge/klubovi i studentski predstavnici FFRI-a (ARTeFACT, DRACO TARSATICUM, FURIJA, IDIOM, IKS, KLUB STUDENATA PEDAGOGIJE, PSIRIUS, SLANG te studentski predstavnici Odsjeka za germanistiku i Odsjeka za talijanistiku).

Na Tribini su izlagači obuhvatili sljedeće teme:
Katarina Škrbić i Ana Sanković „Pravilno studiranje uz Pravilnike“
Prodekanica za studije i osiguravanje kvalitete izv. prof. dr. sc. Dubravka Božić Bogović „Pravilnik o studiranju“
Prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Nena Rončević „Osvrt na Pravilnik o završnom radu i završnom ispitu i Pravilnik o diplomskom radu i obrani diplomskoga rada“
Nevio Rajter „Osvrt na pravilnike“
Dora Križnik i Ivan Topolovčan „Opterećenje u zadnjem semestru diplomskog studija“
Nika Adžić i Nika Zrinščak „Predstavljanje Kluba studenata pedagogije“

Na Tribini su sudjelovali svi dionici u sustavu osiguravanja kvalitete na Filozofskom fakultetu u Rijeci. Studentice i studenti iznijeli su svoja mišljenja i sudjelovali u raspravi o pravilnicima, a također su predstavili svoju ulogu u osiguravanju kvalitete.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju na drugoj Tribini o kvaliteti!