Otvorene prijave za YUFE Student Journey program

06.04.2022.
/ Vijesti /

Ako volite učiti nove stvari, unaprijeđivati postojeće vještine i kompetencije, a uz to se želite baviti onime što volite te se družiti s mladima diljem Europe, pridružite nam se u novom YUFE Student Journey programu koji nudi sve navedeno!

Sveučilište u Rijeci i ove godine omogućuje svojim studentima upis u ovaj YUFE program koji vam pruža priliku da u skladu s vlastitim interesom i rasporedom pohađate online kolegije, koristite Erasmus+ mobilnost za razmjenu, učite nove jezike, stručno se usavršavate ili volontirate u zajednici na 9 europskih sveučilišta.

Prijave su otvorene preko YUFE virtualnog kampusa do 24. travnja ili do zaprimanja 60 prijava sa Sveučilišta u Rijeci, a jedini uvjet za prijavu jest da se koristite engleskim jezikom na B2 razini.

Više informacija o YUFE Student Journey programu dostupno je ovdje, za sva pitanja molimo vas da pažljivo pročitate najčešće postavljena pitanja (FAQ), a u slučaju da su vam potrebne bilo kakve dodatne informacije, pojašnjenja ili upute slobodno nam se javite se na: admission.yufe@uniri.hr.