Prezentacija stipendija Vlade Francuske Republike i predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj

05.12.2022.
/ Vijesti /

Sveučilište u Rijeci poziva vas na prezentaciju stipendija Vlade Francuske Republike i predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj!

Stipendije su namijenjene studentima, asistentima i mladim istraživačima diplomskih i poslijediplomskih studija svih znanstvenih disciplina, ali i za programe u Francuskoj na engleskom jeziku, stoga poznavanje francuskog jezika nije uvjet za dobivanje stipendije. Prezentaciju će, na hrvatskom jeziku, održati gđa Jasna Bas, ataše za znanstvenu i sveučilišnu suradnju pri Francuskom veleposlanstvu u Zagrebu.

Prezentacija će se održati u utorak, 6. prosinca 2022. na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (prizemlje, prostorija G-003).

Prezentacija programa za nastavnike počinje u 16.15, dok će prezentacija namijenjena studentima, mladim istraživačima i doktorandima početi u 17 sati.

Veselimo se vašem dolasku!