Profesorica Sanja Zubčić održala gostujuće predavanje na Hankuk University of Foreign Studies

05.06.2023.

Prof. dr. sc. Sanja Zubčić zajedno s kolegama boravi na Hankuk University of Foreign Studies u Južnoj Koreji u okviru Erasmus+ projekta KA171 2022. Profesorica Zubčić je prošloga petka, 2. lipnja 2023. godine, održala predavanje pod naslovom ˝The Glagolitic Script as the Basis of Croatian Cultural Identity˝ studentima južnoslavenskog programa studija. Predavanju je prisustvovao profesor Kim Sang Hun te profesorica Marina Biti s našega fakulteta koja kao gost predavač u ovoj akademskoj godini boravi na Hankuk University of Foreign Studies. Održano predavanje pokazatelj je njegovanja uspješne suradnje Filozofskog fakulteta i Sveučilišta u Rijeci sa sveučilištima iz drugih zemalja te otvorenosti nastavnika za usavršavanjem i stjecanjem novih predavačkih i znanstvenih iskustava.