Radionica čitanja i pisanja „Ti racconto l’Italia“

13.10.2022.

Povodom obilježavanja Tjedna talijanskoga jezika u svijetu, u četvrtak 20. listopada 2022. od 16 do 18 sati u predavaonici F-501 za studente talijanistike održat će se radionica čitanja i pisanja pod nazivom „Ti racconto l’Italia“, koju organiziraju Upravni odjel za talijansku nacionalnu zajednicu i druge etničke skupine Istarske županije te projekt Laboratorio Formentini iz Milana u suradnji s Odsjekom za talijanistiku.

Nell’ambito delle celebrazioni della Settimana della lingua italiana nel mondo, giovedì 20 ottobre 2022 dalle 16:00 alle 18:00 nell’aula F-501, si terrà per gli studenti di Italianistica il laboratorio di lettura e scrittura intitolato “Ti racconto l’Italia”, organizzato dall’Assessorato alla Comunità Nazionale Italiana e gli altri gruppi etnici della Regione Istriana e dal Laboratorio Formentini di Milano in collaborazione con in Dipartimento di Italianistica.