Svečana promocija diplomanata Filozofskog fakulteta u Rijeci

13.07.2022.
/ Vijesti /

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci je u petak, 8. srpnja  2022. održana svečana promocija diplomanata, prva nakon tri godine neodržavanja uslijed pandemije. Svečanost je vodila prodekanica za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Nena Rončević, a 20 laureata je u stečena zvanja promovirao dekan Fakulteta prof. dr. sc. Aleksandar Mijatović, uz izv. prof. dr. sc. Anastaziju Vlastelić s Odsjeka za kroatistiku, pročelnicu Odsjeka za psihologiju prof. dr. sc. Nadu Krapić, pročelnicu Odsjeka za pedagogiju prof. dr. sc. Vesna Kovač, izv. prof. dr. sc. Corinnu Gerbaz Giuliano s Odsjeka za talijanistiku te izv. prof. dr. sc. Damira Tulić s Odsjeka za povijest umjetnosti.

Akademski naziv magistra edukacije hrvatskoga jezika i književnosti stekle su Sara Brozić i Monika Krasniqi. Akademski naziv magistra psihologije stekle su Janja Bišćević, Isabella Brečevac, Lucija Fluka, Tea Ljubičić, Ivana Marić, Lucija Perić, Samanta Smoković i Tea Tončić. Akademski naziv magistra pedagogije stekle su Sanja Bjelobabić, Josipa Kovačić i Barbara Lucić. Akademski naziv magistra edukacije engleskoga jezika i književnosti i njemačkoga jezika i književnosti stekla je Vana Padjen. Akademski naziv  magistar edukacije engleskoga jezika i književnosti i talijanskoga jezika i književnosti stekao je Mislav Ružić. Akademski naziv magistra edukacije engleskoga jezika i književnosti i povijesti stekla je Dorotea Jerčinović. Akademski naziv  magistra edukacije njemačkoga jezika i književnosti i filozofije stekla je Petra Novak. Akademski naziv magistra edukacije talijanskoga jezika i književnosti i engleskoga jezika iknjiževnosti stekla je Valentina Smojver. Akademski naziv magistra edukacije povijesti umjetnosti i hrvatskoga jezika i književnosti te magistra povijesti umjetnosti i magistra edukacije hrvatskoga jezika i književnosti stekla je Iva Volović. Akademski naziv magistra povijesti umjetnosti i talijanskoga jezika i književnosti stekla je Angelika Vunić.

Čestitamo našim magistrima!