VAŽNA OBAVIJEST STUDENTIMA

09.01.2023.
/ Vijesti / /

Na Fakultetu je u tijeku provedba projekta PerPeTuUm aGile kojemu je cilj studenticama i studentima još za vrijeme studija omogućiti stjecanje radnoga iskustva (ali i zapošljavanje) kod različitih poslodavaca, kako bi po završetku studija pronašli radno mjesto u što kraćem vremenu. Budući da je u projekt važno uključiti sve studentice i studente, ljubazno molimo one studente koji su dobili poziv e-mailom (provjeriti i pretinac bezvrijedne pošte!) da se odazovu na kratke konzultacije u nekom od ponuđenih termina:

• SVAKI RADNI DAN DO KRAJA SIJEČNJA U 10:00 SATI, PROSTORIJA F-468 (4. KAT, ODSJEK ZA POVIJEST UMJETNOSTI)

Studentice i studente kojima ne odgovara niti jedan od navedenih termina, molimo da nam se jave radi dogovora oko individualnih konzultacija u drugom terminu!