Zatvaranje zgrade, rad garaže i zalijevanje biljaka tijekom perioda GO-a

19.07.2024.
/ Vijesti /
  • Zgrada Filozofskog fakulteta bit će zatvorena od 27. srpnja do 25. kolovoza 2024. godine.
  • Tijekom navedenog perioda ulaz  u zgradu bit će moguć kroz garažu putem zaposleničkih kartica (prostori garaža bit će otvoreni u uobičajenom režimu).
  • Mole se djelatnici koji planiraju dolaziti u zgradu Fakulteta tijekom navedenog perioda da na vrijeme isprobaju svoje zaposleničke kartice kako bi bili sigurni da mogu ući u zgradu.
  • U slučaju bilo kakvih problema u navedenom periodu, molim Vas da se javite zaštitaru koji će se cijelo vrijeme nalaziti na porti u zgradi Sveučilišnih odjela (051/584-750) ili autoophodnji u večernjim i noćnim satima: 091/198-51-53.
  • Kao i svake godine, u periodu korištenja kolektivnih godišnjih odmora organizirat će se zalijevanje biljaka u holu zgrade.
  • Mole se djelatnici da biljke koje imaju u kabinetima, a žele da ih se na ovaj način zalijeva tijekom tog perioda, tijekom sljedećeg tjedna spuste u prizemlje kako bi ih djelatnici Tehničke službe koji će biti prisutni u tom periodu mogli zalijevati.