Događanje

Upoznajmo Mihálya Msíkszentmihályija – najpoznatijeg riječkog tedtalkovca i psihologa svjetskih razmjera

09.06.2022.

h

_Panel

Program Flow in the town that flows/Tijek u gradu koji teče u organizaciji Lektorata za mađarski jezik održat će se ovoga četvrtka, 9. lipnja s početkom u 17:30 sati u holu Filozofskog fakulteta u Rijeci.

– Otvorenje izložbe fotografija autorice mađarskog porijekla Fanni Tutek – Hajnal čije oko je zabilježilo uronjenost članova Baletnog ansambla HNK Ivana pl. Zajca u flow tijekom plesa koja će se održati u holu Filozofskog fakulteta.

– Prikazivanje dokumentarca „Flow“, trajanje 50 min., mađarskog redatelja Tamása Novaka koje će se održati odmah nakon otvorenja izložbe, nekoliko koraka dalje u Akvariju (ul. Radmile Matejčića 5).

Događanje je financijski omogućilo mađarsko Ministarstvo vanjskih poslova i vanjske trgovine u sklopu programa Gostujući profesori za mađarsku kulturu/Visiting Lecturers for Hungarian Culture Program.

Podijeli događanje na